AVANTAJLARDAN YARARLANMAK
İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

KONORSAN


Konor Yapı Konya’da 2016 yılında İbrahim Fırat Bakgör tarafından kurulmuştur. Bak Yapı ve Bakgörler inşaat gibi sektörde önemli projelere imza atmış iki büyük firmada yönetim kurulu üyeliği ve proje koordinatörlüğü görevlerini yürüten İbrahim Fırat Bakgör, 18 yıllık tecrübe içerisine yaklaşık 10.000 adet konut ve ticari alan sığdırmış, sektördeki faaliyetlerine Konor Yapı olarak Konya’da devam etmektedir.

Konor Yapı bir konut projesinin, temelinden son dairenin satışına kadar tüm aşamalarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlar. İnsanlar için güvenli ve huzurlu yaşam alanları inşa ederken, estetik kaygısı üst düzey konutlarda, kaliteli bir yaşamı ekonomik olarak sunmak temel vizyonunu oluşturmaktadır. Konor Yapı gerçekleştirdiği ticari projelerde ticari amaçlı ya da yatırım amaçlı düşünen herkese kazandıran bir değer inşaa eder. Bölgeyi lokasyon, ticari potansiyel, sosyal yaşam ve çevre açısından iyi analiz ederek, yatırımcısına satış öncesinde ve satış sonrasında verdiği destek ile güven verir.

Konor Yapı tarafından hayata geçirilen Konorsan, Konya’da sanayi ve ticaret hayatını yeniden tanımlıyor. Toplamda 12.300 m2 bir alanda 43 sanayi, 17 ticari dükkan yer almaktadır. Ticari ve sosyal hayatı birleştiren konsept, kısa sürede değer kazandıran muhteşem lokasyonu ile bölgenin en iddialı projelerinden biri olmaya adaydır.